602-57-77-61 biuro@sokeip.pl

o firmie

Sokeip Pompy Ciepła IVT

Sokeip Pompy Ciepła IVT istnieje na rynku od 1994 roku, jako firma z wieloletnim doświadczeniem oferuje usługę na najwyższym poziomie zarówno w instalacji, szwedzkich pomp ciepła zapewniając w tym zakresie profesjonalną i kompleksową obsługę, począwszy od doboru urządzeń poprzez sprzedaż urządzeń, zaprojektowanie i wykonanie dolnego źródła( kolektora pionowego lub pozimego) aż wreszcie poprzez  profesjonalny montaż, uruchomienie urządzeń oraz serwis.

Sokeip Pompy ciepła IVT

Ponadto projektujemy i wykonujemy instalacje  ,ogrzewania podłogowego , ogrzewania ściennego jak również instalacji grzejnikowej, instalacji wodnej i wewnętrznej kanalizacji . Świadczymy usługi w zakresie instalacji odkurzaczy centralnych , począwszy od doboru jednostki poprzez projekt i wykonanie instalacji rurowj, sprzedaż  i montaż jednostki centralnej.Projektujemy i wykonujemy Wentylację z Rekuperacją.

Łącząc Pompę Ciepła z rekuperacją dostarczamy  latem chłodne powietrze do pomieszczeń wentylowanych, dzięki czemu użytkownik uzyska odpowiedni komfort przebywania w pomieszczeniach  mimo wysokich temperatur na zewnątrz.

Nasz zakres obejmuje również uzdatnianie wody  użytkowej.

Jako rzetelna firma zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Dlaczego warto korzystać z naszych usług ?

Z

Doświadczenie

Zapewniamy obsługę specjalistów z wieloletnim doświadczeniem

Z

Wiedza

Posiadamy dużą wiedzę w zakresie oferowanych usług, popartą kilkudziesięcioma instalacjami

Z

Przejrzystość

Proponujemy przejrzyste i klarowne zasady współpracy, przygotowanie wyceny i projektu, zapisów w umowie.Stawiamy na rzetelność w relacjach z klientami.

Z

Partnerstwo

Poznajemy oczekiwania klienta, dbamy o wzajemne zrozumienie partnerskie oparte na szacunku i uczciwości.

Z

Elastyczność

Szybko reagujemy na potrzeby klienta- zarówno w kwestiach formalnych (projekt umowy, zasady współpracy, wyceny) jak również dotyczących wykonywanych zadań.

Z

Zaangażowanie

Planujemy pracę , rozdzielamy zadania, prowadzimy nadzór , myślimy strategicznie, przewidujemy problemy i proponujemy rozwiązania. Pracujemy z pasją i zadowoleniem.

Z

Zaufanie

Naszą wiarygodność budujemy w oparciu otwartej komunikacji z klientami. Długotrwała współpraca z klientami i idące za nią zaufanie są najlepszym dowodem na naszą skuteczność działań.

Z

Kompleksowość

Przygotowujemy nasze oferty kompleksowo mając na względzie dobro klienta ,jedna firma jedna odpowiedzialność i gwarancja za wszystkie wykonane zadania.

Z

Jakość

Wysoka jakość usług jest naszym nadrzędnym celem. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oferujemy profesjonalną obsługę  w zakresie wykonywania naszych usług.

Szwedzkie Pompy Ciepła-Sprzedaż-montaż-serwis

bezpłatna wycena