602-57-77-61 biuro@sokeip.pl

o firmie

 Sokeip Pompy Ciepła IVT-Buderus-Gebwell

 Jakość Niezawodność Doświadczenie

Sokeip  istnieje na rynku od 1994 roku.

Firma z wieloletnim doświadczeniem.

Zapewnia obsługę  specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w zakresie instalacji  pomp ciepła.

Posiadamy dużą  wiedzę w zakresie oferowanych usług popartą  ponad stu projektami. Wysoka jakość usług jest naszym nadrzędnym celem.

począwszy od doboru urządzeń poprzez sprzedaż urządzeń, zaprojektowanie i wykonanie dolnego źródła( kolektora pionowego lub poziomego) aż wreszcie poprzez  profesjonalny montaż, uruchomienie urządzeń oraz serwis.

Dlaczego warto korzystać z naszych usług ?
Z

Doświadczenie

Zapewniamy obsługę specjalistów z wieloletnim doświadczeniem
Z

Wiedza

Posiadamy dużą wiedzę w zakresie oferowanych usług, popartą ponad stu instalacjami

Z

Przejrzystość

Proponujemy przejrzyste i klarowne zasady współpracy, przygotowanie wyceny i projektu, zapisów w umowie.Stawiamy na rzetelność w relacjach z klientami.
Z

Partnerstwo

Poznajemy oczekiwania klienta, dbamy o wzajemne zrozumienie partnerskie oparte na szacunku i uczciwości.
Z

Elastyczność

Szybko reagujemy na potrzeby klienta- zarówno w kwestiach formalnych (projekt umowy, zasady współpracy, wyceny) jak również dotyczących wykonywanych zadań.
Z

Zaangażowanie

Planujemy pracę , rozdzielamy zadania, prowadzimy nadzór , myślimy strategicznie, przewidujemy problemy i proponujemy rozwiązania. Pracujemy z pasją i zadowoleniem.
Z

Zaufanie

Naszą wiarygodność budujemy w oparciu otwartej komunikacji z klientami. Długotrwała współpraca z klientami i idące za nią zaufanie są najlepszym dowodem na naszą skuteczność działań.
Z

Kompleksowość

Przygotowujemy nasze oferty kompleksowo mając na względzie dobro klienta ,jedna firma jedna odpowiedzialność i gwarancja za wszystkie wykonane zadania.
Z

Jakość

Wysoka jakość usług jest naszym nadrzędnym celem. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oferujemy profesjonalną obsługę  w zakresie wykonywania naszych usług.

Szwedzkie Pompy Ciepła-Sprzedaż-montaż-serwis

bezpłatna wycena