602-57-77-61 biuro@sokeip.pl

Szwedzkie pompy ciepła

 Jakość Niezawodność Doświadczenie

Zapewniamy obsługę specjalistów z wieloletnim doświadczeniem Posiadamy dużą  wiedzę w zakresie oferowanych usług popartą kilkudziesięcioma projektami. Wysoka jakość usług jest naszym nadrzędnym celem.

 

 Zaufanie

Naszą wiarygodność budujemy w oparciu otwartej komunikacji z klientami. Długotrwała współpraca z klientami i idące za nią zaufanie są najlepszym dowodem na naszą skutecznoć działań.

 Nasze realizacje opierają się na  najnowocześniejszych  systemach grzewczych, urządzeniach i materiałach.

Nasza Oferta

W naszej ofercie  znajduje się zarówno  szeroki wybór pomp ciepła  z wymiennikiem gruntowym , pomp  powietrznych jak również ogrzewanie podłogowe,wod-kan, wentylacja z rekuperacją , fotowoltaika,odkurzcze centralne,uzdatnianie wody. Zapewniamy montaż i instalacje, serwis gwarancyjny i pozagwarancyjny.

Ofertę kierujemy do małych ,średnich i większych obiektów jednorodzinnych. Oferujemy usługę kompleksową, zapewniając projekt, materiały, urządzenia , oprzyrządowanie i wykonanie.

       Jaka Pompa?

Dokonując wyboru Pompy Ciepła należy  pamiętać aby wybrać urządzenie   sprawdzonego   producenta, które to urządzenie zapewni  zadowolenie z użytkowania poprzez jego niezawodność, łatwą i prostą obsługę.

pompa ciepła buderus

Pompa ciepła WPSK-1 Buderus

Pompy Ciepła- Sprzedaż-montaż-serwis

biuro@sokeip.pl tel. 602577761
Bezpłatna wycena

Jesteśmy uczestnikiem Programu
 RZETELNA Firma
Sprawdź naszą rzetelność

 

 

%

TO CIEPŁO ZA KTÓTRE NIE PŁACISZ DZIĘKI POMPIE CIEPŁA